Motylki, kółka, liście… Postaw na zasłony wycinane laserowo!

Każda osoba, która poszukuje idealnych dodatków na okno, z całą pewnością spotkała się z nimi. Ozdobne koraliki, motylki, efektowne kółka czy zapowiadające jesień liście. Mowa tutaj o niczym innym, jak o zasłonach wycinanych laserowo!

Czym są zasłony wypalane laserem?

Zasłony wypalane laserem, choć sama ich nazwa brzmi obco, są dość popularne w Polsce, a mimo to wciąż ich sława rośnie. Posiadają one dość charakterystyczny wygląd – liczne wzory w postaci między innymi kółek, motylków, kwiatków i tym podobne. Są one wycinane laserowo, dlatego też doskonale układają się po zawieszeniu, a także nie tracą na swojej estetyce nawet po wielu latach użytkowania. Doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach na miarę XXI wieku, nowoczesnych, jak i tych, gdzie króluje styl skandynawski, z duszą i klimatem. Zasłony te pozwalają także na uzyskanie efektu 3D.

Dlaczego warto postawić na zasłony wycinane laserowo?

Zasłony wypalane laserowo posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest bardzo mocne obszycie brzegów i przelotek, dzięki któremu nie prują się i nie niszczą. Kolejną zaletą jest niewątpliwie możliwość prania ich w pralce. W tym miejscu jednak należy wspomnieć, że winno się unikać wirowania i prać je jedynie do maksymalnie trzydziestu stopni Celsjusza. Nie wolno również używać zbyt silnych detergentów, które mogą zniszczyć materiał i kolor materiału. Oprócz tego, warto dodać, iż zasłony wypalane laserowo można prasować na najniższym programie żelazka. Jeśli z kolei będą one zbyt mocno pogniecione – jest możliwość wyprasowania ich na drugim stopniu programu. Wyższe jednak mogą wpłynąć na pogorszenie się ich ogólnego wyglądu estetycznego oraz przyczynić się do powstania dziur, wypalenia się zasłon, pomarszczenia i tym podobne.

Zasłony wycinane laserowo są dostępne w wielu ciekawych wzorach, a także kolorach, co pozwala wybrać ulubiony model spośród bardzo szerokiego asortymentu. Wśród nich warto wymienić najpopularniejsze motywy, takie jak figury geometryczne, tematykę przyrodniczą, a nawet wzory abstrakcyjne. Liczne wzory pozwalają na dobranie odpowiednich zasłon do pomieszczenia, zarówno salonu, pokoju dziecięcego, jak i jadalni. Można również dobrać ich odpowiednie wymiary.

Zasłony wycinane laserowo znaleźć można w ofercie spokko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *