Zbiorniki na olej napędowy

Zarówno magazynowanie, jak i transportowanie niektórych produktów jest na prawdę bardzo uciążliwe. Z pomocą przychodzi firma Schoeller Allibert, która od ponad pięćdziesięciu lat jest w stanie projektować, a także produkować przeróżne produkty z tworzyw sztucznych.

Zbiorniki dwupłaszczowe

Zbiorniki dwupłaszczowe od kiedy są w produkcji spełniają bardzo wiele, ważnych zadań. Przede wszystkim to właśnie one odpowiadają za przechowywanie, a także transport substancji bardzo niebezpiecznych. Zaliczają się do nich między innymi – certyfikowane zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe oraz pojemniki do transportu i przechowywania różnego typu cieczy. Zbiorniki na olej napędowy jest wytwarzany z zabezpieczającego przed promieniowaniem UV polietylenu liniowego. Takie zbiorniki składają się z dwóch bardzo ważnych elementów, a mianowicie mowa tu o: zbiorniku właściwym i pokrywie retencyjnej. Takie produkty cechują się przede wszystkim tym, że mają wbudowaną kontrolę przelania – dzięki czemu dają również ogromne bezpieczeństwo.

Zalety zbiorników dwupłaszczowych

Zbiornik paliwowy dwupłaszczowy to przede wszystkim gwarancja bezpiecznego przechowywania substancji ciekłych, które są niebezpieczne nie tylko dla organizmu człowieka, ale również dla środowiska. Certyfikowany zbiornik może być wykorzystany w wielu branżach, na przykład takich, jak: budowlanych, transportowych lub na gospodarstwach rolnych. Takie zbiorniki mogą być dostępne, aż w pięciu wersjach pojemnościowych. Najmniejszy zbiornik zmieści ciecz o pojemności jednego litra, zaś ten największy jest w stanie pomieścić, aż pięć litrów danej substancji płynnej. Wszystkie zbiorniki, które są oferowane przez firmę spełniają normy Unii Europejskiej. Przechowywanie substancji niebezpiecznych jeszcze nigdy nie było tak proste. Taki zbiornik jest również odporny na korozję. Oprócz tego jest ergonomiczny i trwały. Substancje niebezpieczne mogą być w nim przewożone od kilku do kilkunastu lat – właśnie dlatego są to zbiorniki wielokrotnego użytku. W takich zbiornikach można przechowywać między innymi substancje żrące.

Zbiorniki dwupłaszczowe posiadają przede wszystkim wiele zalet, między innymi cechują się tym, że są na prawdę bardzo bezpieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *