Zastosowanie pojemników przemysłowych

Każda firma zajmująca się produkcją potrzebuje pojemników przemysłowych. Skrzynie transportowe plastikowe są niezbędne w wielu gałęziach przemysłu. Pojemniki plastikowe przemysłowe są niezbędne zwłaszcza w rolnictwie, branży napojów i piw oraz w handlu detalicznym. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych to odpowiedzialne zadanie, bez firm, które się nim zajmują nie byłby możliwy sprawny transport i logistyka.

Pojemniki plastikowe przemysłowe w handlu detalicznym

Firma Schoeller Allibert posiada w swojej ofercie specjalne pojemniki, które pozawalają na zmniejszenie ilości uszkodzeń oraz ułatwiają i usprawniają transport w obrębie zakładu. Są to pojemniki plastikowe przemysłowe z serii Retail – Ready. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych firmy to nie tylko podstawowe pojemniki, ale również skrzynie transportowe plastikowe ze specjalnymi zabezpieczeniami. System ten zapobiega drobnym kradzieżą oraz zapewnia bezpieczny transport. W ofercie firmy znajdują się składane kontenery Maxipac oraz Magnum 800×600, które mogą zostać wykorzystane jako pojemniki do transportu owoców i warzyw lub jako pojemniki do ekspozycji plonów na targach i stoiskach z owocami i warzywami. Ziemniaki, buraki lub inne warzywa okopowe mogą być bezpośrednio z pola przewożone do klientów.Firma posiada dużą ofertę pojemników transportowo – magazynowych oraz palet wykonanych z tworzyw sztucznych. Wszystkie rozwiązania wielokrotnego użytku są wykorzystywane w branży detalicznej. Pojemniki przemysłowe poprawiają komfort robienia zakupów oraz pozwalają na sprawniejsze przyjmowanie dostaw.

Pojemniki przemysłowe w branży przetwórstwa żywności

Branża przetwórstwa żywności jest wymagająca i stawiająca konkretne wymagania. Pojemniki muszą spełniać wszystkie standardy jakości, a materiał musi nadawać się do kontaktu z żywnością. Pojemniki dla tej gałęzi przemysłu muszą być dopasowane do przechowywania żywności mrożonej, świeżej, gotowanej, smażonej oraz poddawanej innym procesom obróbki.

Pojemniki przemysłowe dla każdej branży muszą spełniać inne wymagania oraz być wykonane według innych wytycznych. Ważne jest, aby materiał posiadał odpowiednie certyfikaty, a konstrukcja pojemnika była dobrze przemyślana i odpowiadała zapotrzebowaniom klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *