Rodzaje wiader o przeznaczeniu transportowym i przemysłowym

Schoeller Allibert to producent wiader plastikowych z pokrywką, które wykorzystywane są w transporcie oraz przemyśle. W sprzedaży ma trzy typy wiader – Ropac Prime, Ropac Pharma oraz Secure – dostępne w różnych rozmiarach. Czym różnią się od siebie te typy wiader?

Wiadra plastikowe z pokrywą Ropac Prime

Te wiaderka plastikowe producent wytwarza w pełni z pierwotnego surowca – plastik nie pochodzi z recyklingu – dzięki czemu zapewnia największe możliwe bezpieczeństwo i ochronę, zarówno dla produktu, jak i jego otoczenia w trakcie ewentualnego wypadku. Wiadra mają szczelne zamknięcie i dostępne są z elastyczną wlewką, ułatwiającą korzystanie z nich. Potwierdza to wszystko certyfikat UN, który dopuszcza opakowanie do przewozu substancji spożywczych i niebezpiecznych wszystkimi środkami transportu.

Tego typu wiadra plastikowe z pokrywą mogą być stosowane w temperaturach do -10 do 40 stopni Celsjusza.

Wiadra plastikowe Ropac Pharma

Producent wiader plastikowych tego typu wykonuje je z najwyższej jakości materiałów, nie muszą być jednak one z materiału pierwotnego. Nie wpływa to jednak na fakt jakości – wiadra plastikowe z pokrywką Ropac Pharma także są mocne i wytrzymałe, a wykonane w niewielkim rozmiarze idealnie sprawdzają się do pobierania próbek.

Tego typu wiader plastikowych z podrywką można używać w podobnej temperaturze, co wiader Ropac Prime – od -10 do 40 stopni.

Wiadra plastikowe Secure

Ostatni typ wiaderek plastikowych producent wykonał z pierwotnego materiału i sprawił, że mają tak samo mocną i wytrzymałą konstrukcję, jak dwa poprzednie rodzaje. Wiaderka plastikowe z pokrywką Secure doskonale chronią środowisko i ludzi przed ewentualnymi wyciekami – są szczelne i z doskonałym zabezpieczeniem pokrywy. Z tych powodów uzyskały certyfikat UN. Dostępne są w wielu wymiarach, dzięki czemu łatwo dobrać je do rodzaju i ilości przewożonego materiału.

Tego typu wiaderka plastikowe producent dostosował do wykorzystania w szerszym zakresie temperatur niż poprzednie dwa rodzaje – od -20 do 40 stopni Celsjusza, dzięki czemu mają szersze zastosowanie w większej liczbie branż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *