Halogeny schodowe

Oświetlenie klatki schodowej to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Prawidłowo doświetlone schody to obecnie standard zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i w budynkach użyteczności publicznej.

Oferta oświetlenia

Dostępne obecnie w sklepach oświetlenie schodowe ma najczęściej postać kwadratowych lub okrągłych oprawek, których montaż odbywa się albo w puszkach elektroinstalacyjnych albo w fugach. Listwy oświetleniowe można również mocować bezpośrednio do podłoża bądź za pomocą taśmy samoprzylepnej lub kleju. Oprawki schodowe wykonane są z dbałością o każdy szczegół, tak by funkcjonalność połączyć z walorami estetycznymi.

Dodatkowe funkcjonalności halogenów schodowych

Halogeny schodowe przeznaczone są do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Warto podkreślić, że zastosowana w lampach technologia oświetleniowa pozwala sporo zaoszczędzić na kosztach energii.Dodatkowym atutem halogenów schodowych jest zamontowany wewnątrz czujnik ruchu, dzięki któremu lampa nie uruchamia się, gdy nie zachodzi taka konieczność.Oprawki schodowe zostały zaprojektowane tak by były odporne na wnikanie wody czy uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie kupić oprawki schodowe?

Halogeny schodowe dostępne są niemal we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Oferta oprawek jest niezwykle różnorodna i bez wątpienia każdy inwestor znajdzie tutaj coś dla siebie.Przed zakupem należy jednak dobrać odpowiednią barwę światła, liczbę cykli włączeń oraz klasę energetyczną produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *