Wycieraczka aluminiowa w walce z brudem

Sezon jesienno-zimowy to okres, w którym zarządcy budynków głowią się nad tym, jak utrzymać w nich czystość. Jest to trudne, zwłaszcza w obiektach, w których przewija się znaczna liczba osób. Zima i jesień to czas, kiedy na butach osób odwiedzających wnoszone są znaczne ilości błota i śniegu, ekipy sprzątające dwoją się i troją więc, by z tym walczyć. Nie jest to jednak wcale takie łatwe. Rozwiązanie jest jedno – wycieraczka aluminiowa i profil aluminiowy C, które zatrzymają brud na zewnątrz.

Wycieraczka aluminiowa sposobem na czystość w budynku

Bardzo często przed biurowcami, marketami i innymi obiektami tego typu zamiast wycieraczek aluminiowych umieszcza się maty. Są one dobrym rozwiązaniem, jednak tylko w sezonie letnim. Kiedy pogoda na dworze robi się znacznie gorsza, zwyczajnie nie radzą sobie one z zatrzymaniem zwiększonej ilości brudu. Osiada on wtedy na podłogach wewnątrz budynku i bardzo trudno jest z nim walczyć. Wycieraczka aluminiowa wpuszczana jest w specjalny otwór w podłodze i składa się ze specjalnych profili aluminiowych, w których osadzony jest wkład czyszczący. Dzięki takiej konstrukcji jest ona odporna na wgniecenia i ścieranie i bez żadnego problemu zatrzymuje zwiększoną inwazję błota czy śniegu.

Profile aluminiowe cena

Jeśli chodzi o profile aluminiowe cena bierze się stąd, że naprawdę doskonale spełniają one swoją funkcję. Profil aluminiowy c, w którym osadzona jest wycieraczka to doskonały sposób na walkę z brudem w obiektach, w których przewija się ogromna liczba osób dziennie. Oczywiście, można również zwiększyć nakłady środków na sprzątanie oraz środki czystości, jednak zamontowanie dobrej jakości wycieraczki aluminiowej przed wejściem jest o wiele lepszym i tańszym rozwiązaniem.

Wiele osób sądzi, że pora zimowa i jesienna nieuchronnie wiąże się z tym, że w obiektach użytku publicznego pełno jest błota i śniegu. Wcale jednak tak być nie musi i przekonały się już o tym osoby, które zdecydowały się na montaż wycieraczek aluminiowych osadzonych w profilach.

Ogromną zaletą wycieraczek aluminiowych jest fakt, że można je montować i demontować w łatwy i szybki sposób, zależnie od pory roku i bieżących potrzeb. Lato bowiem jest porą, kiedy ilość wnoszonych na butach zanieczyszczeń jest znikoma. Wycieraczki aluminiowe nie są wtedy konieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *