Dopasowane pojemniki sztaplowane

Oferowane na rynku pojemniki sztaplowane mają właściwie same zalety. Ich budowa oraz materiał, z którego zostały stworzone są pod każdym względem skontrolowane przez zasady europojemików, dlatego też większość poważnych firm produkcyjnych już dawno zdecydowała się na wymianę swoich dotychczasowych kontenerów właśnie na pojemniki sztaplowane – na czeskim rynku klt prepravky.

Kształt

Pojemniki sztaplowane (klt prepravky) wykonane są w wielkościach odpowiadających europaletom – ich kształt dopasowany jest tak, aby można było bez przeszkód układać je na paletach piętrowo. Wysokość ścianek, rodzaj dna i uchwytów zależy od własnych potrzeb, ale można z pewnością powiedzieć, że każda z kombinacji jest zdecydowanie prawidłowa.

Dzięki standaryzacji wielkości i kształtu pojemniki sztaplowane można z powodzenie ustawiać w magazynach i na europaletach jedna na drugiej bez względu na wagę przedmiotów, które zostały umieszczone wewnątrz skrzyń. Skrzynie sztaplowane charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością, a ich odporność na uszkodzenia jest naprawdę imponująca. Dzięki modułowości skrzynek ustawienie ich w magazynie oraz na europaletach jest zupełnie bezproblemowe.

Warzywa i owoce

Pojemniki sztaplowane dopuszczają możliwość przechowywania w nich żywności – ich powłoka jest w pełni bezpieczna i w żaden sposób nie wpływa na przechowywaną żywność. Bez względu na temperaturę przechowywanych produktów, która może się wahać od -30 do 60 stopni Celsjusza skrzynie sztaplowane nie zmieniają swoich właściwości zarówno pd względem jakichkolwiek odkształceń jak i wytrzymałości pod względem pękania.

Wysokiej jakości skrzynie z wysokociśnieniowego polietylenu wtryskowego są doskonałym akcesorium do przechowywania wszelkich dostępnych na rynku produktów. Ich dostępność jest naprawdę duża, więc nie warto zwlekać i zastanawiać się nad ich wyborem samodzielnie. Warto zgłosić się do specjalisty i na spokojnie wybrać skrzynie, które będą nam odpowiadały w największym stopniu.

Zarówno magazynowanie, jak i transport po zakupie sztaplowanych skrzyń plastikowych staną się dziecinnie proste, a higiena pracy podczas ich stosowania pozwoli na znaczną poprawę ogólnych warunków pracy. Warto zainwestować w coś tak dobrego, co raczej nie ma daty ważności, a serwis ewentualne naprawy proponuje, ze wykona w godzinę lub dwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *